%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenilir E-Ticaret Platformu

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı

KOLAY İADE

14 gün içinde iade hakkı

AYNI GÜN KARGO

Saat 10.00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • !!! Faturanız, sistemde kayıtlı e-posta adresinize otomatik gönderilmektedir. (Mail spam kutusunu lütfen kontrol ediniz.) 

     

     

    HPE H3C JD119B Compatible 1000BASE-LX SFP Transceiver Module (MMF/SMF, 1310nm, 550m/10km, LC, DOM)

    HPE H3C Compatible JD119B Vendor Name Longline
    Form Factor SFP Max Data Rate 1000Mbps
    Wavelength 1310nm Max Cable Distance 10km over SMF
    Connector LC duplex Optical Components FP 1310nm
    Media MMF
    /SMF
    DOM Support Yes
    TX Power -9.5 ~ -3dBm Receiver Sensitivity < -23dBm
    Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Protocols SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004

     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.