%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenilir E-Ticaret Platformu

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı

KOLAY İADE

14 gün içinde iade hakkı

AYNI GÜN KARGO

Saat 10.00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • !!! Faturanız, sistemde kayıtlı e-posta adresinize otomatik gönderilmektedir. (Mail spam kutusunu lütfen kontrol ediniz.) 

     

    Dell Networking SFP-10G-LR Compatible 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Module (SMF, 1310nm, 10Km, LC, DOM)

    Dell Compatible SFP-10G-LR Vendor Name Longline
    Form Factor SFP+ Max Data Rate 10Gbps
    Wavelength 1310nm Max Cable Distance
    10km
    Connector LC duplex Optical Components DFB 1310nm
    Media SMF DOM Support Yes
    TX Power -8.2~0.5dBm Receiver Sensitivity < -14.4dBm
    Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Protocols SFP+ MSA Compliant, CPRI, eCPRI

     


     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.