LONGLINE

Longline Citrix XFP-10G 853-00003-00 Compatible TAA Compliant 10GBase-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC,

285,59
Kampanya

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenilir E-Ticaret Platformu

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı

KOLAY İADE

14 gün içinde iade hakkı

AYNI GÜN KARGO

Saat 10.00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Longline Citrix XFP-10G 853-00003-00 Compatible TAA Compliant 10GBase-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC,

     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.