%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenilir E-Ticaret Platformu

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı

KOLAY İADE

14 gün içinde iade hakkı

AYNI GÜN KARGO

Saat 10.00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • !!! Faturanız, sistemde kayıtlı e-posta adresinize otomatik gönderilmektedir. (Mail spam kutusunu lütfen kontrol ediniz.)

     

    Longline 100Base-FX Multi ModeRugged SFP GLC-FE-100FX-RGD-LL

    Cisco GLC-FE-100FX-RGD Compatible 100BASE-FX SFP Transceiver Module (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND, DOM)

    Cisco Compatible GLC-FE-100FX-RGD Vendor Name Longline
    Form Factor SFP Max Data Rate 100Mbps
    Wavelength 1310nm Max Cable Distance 2km
    Connector LC duplex Optical Components FP 1310nm
    Media MMF DOM Support Yes
    TX Power -15~-8dBm Receiver Sensitivity < -32dBm
    Industrial Temperature Range -40 to 85°C (-40 to 185°F) Protocols IEEE802.3U, GR-468, MSA Compliant

     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.